Dynaudio IC 17

1.690zł

Producent: Dynaudio

Zapytaj o ofertę 71.756-80-92
CENA ZA SZTUKĘ
    
Pierwsze głośniki instalacyjne Dynaudio, IP 24 oraz IP 17, przeniosły bezkompromisową jakość budowy i dźwięku, znaną z klasycznych systemów głośnikowych tej firmy, do systemów typu „custom”. Wizualnie niemal niedostrzegalne dają wgląd w to, co są w stanie, w szerokiej gamie zastosowań, osiągnąć podstawkowe i wolnostojące modele tej firmy.

Teraz w ofercie instalacyjnej Dynaudio, optymalizowanej do mocowania w ścianie, dostępny jest nowy model: IC 17. To dwudrożny głośnik instalacyjny, pomyślany do zastosowań w systemach stereofonicznych, multi-room oraz wielokanałowych. Przetwornik niskośredniotonowy ma membranę z MSP (Magnesium Silicate Polymer) o średnicy 6,5” i cewką o średnicy 75 mm, wykonaną z aluminium. System ten zapewnia autentyczną reprodukcję basu nawet w najniższych rejonach pasma przenoszenia.

Głośnik wysokotonowy zamontowano nieco poza osią głośnika (z offsetem). Reprodukuje on dźwięk przez membranę o średnicy ¾”, nasączaną specjalnym materiałem tłumiącym. Poziom sygnału dla tego przetwornika może być regulowany przełącznikiem w dwóch krokach.

Charakterystyka kierunkowa i wszystkie pozostałe parametry są precyzyjnie optymalizowane pod kątem montażu na ścianie. IC 17 może grać nie tylko rolę nierzucającego się w oczy głośnika surround, ale może także grać jako głośnik główny, dając charakterystyczny dla Dynaudio, fantastyczny dźwięk.