Instalacje

+20 LAT DOŚWIADCZENIA
W HI-FI

home

ODBIÓR OSOBISTY
W SALONIE

GWARANCJA
NAWET DO 3 LAT

WSPARCIE TECHNICZNE
PO ZAKUPIE

WIELOSTREFOWE NAGŁOŚNIENIE

MULTIROOM

Multiroom to forma wielostrefowego nagłośnienia, a także dystrybucja sygnału video, którą możemy zastosować w mieszkaniach, apartamentach lub domach. Charakterystyczne dla takiego rodzaju nagłośnienia są dwie rzeczy: dyskrecja montażu tych urządzeń, a także możliwość niezależnej obsługi systemu przez kilka osób w tym samym czasie w różnych pomieszczeniach. 

Głośniki montowane są w suficie lub ścianie, w przypadku instalacji zewnętrznych korzystamy z dedykowanych produktów typu Outdoor. Obsługa odbywa się za pomocą estetycznych klawiatur (montaż w ścianie), za pomocą pilota zdalnego sterowania oraz przez internet.

close-up of sleek and modern home theater system, with surround sound speakers and high-definition tv, created with generative ai
37 (1)
KINO DOMOWE i STEREO

Instalacje kina domowego lub systemy stereo to często skomplikowane projekty, które wymagają niezbędnej wiedzy z tego zakresu. Uczestnicząc w wielu tematycznych szkoleniach, a następnie budując oryginalne zestawy dla naszych klientów, robimy wszystko, aby podążać zgodnie z najnowszymi trendami i móc zaspokoić najbardziej wybredne gusta. Oczywiście nie dotyczy to tylko i wyłącznie instalacji z najwyższych pułapów cenowych, kierujemy się takimi zasadami zawsze, bez względu na rodzaj i zaawansowanie technologiczne konkretnego projektu.

Odpowiedni dobór elektroniki, okablowanie, parametry akustyczne pomieszczenia czy kalibracja urządzeń audio/video to elementy niezbędne podczas procesu tworzenia takich systemów. Zajmujemy się tym kompleksowo stosując materiały i sprzęt dostosowany indywidualnie do realizacji oraz potrzeb.

Tak działamy:

1.

KONTAKT

2.

WIZJA LOKALNA

3.

PROJEKT

4.

WYBÓR SPRZĘTU

5.

INSTALACJA + KALIBRACJA I ODBIÓR

6.

SERWIS PO SPRZEDAŻOWY

Odwiedź nas na instagramie @StrefaDzwieku

Znajdziesz tam najnowsze zdjęcia oraz informacje o naszych produktach.

SKONTAKTUJ SIĘ

Odkryj dźwięk najwyższej jakości!

Czy chcesz poczuć muzykę w całej jej doskonałości? Odwiedź nasz salon hi-fi i odkryj sprzęt audio najwyższej klasy.