Castle Warwick 3

3.190zł 3.690zł

Producent: Castle

Zapytaj o ofertę 71.756-80-92

Mocne i niewielkie, choć o znakomitej przezroczystości i dynamice, zbudowane przy użyciu 18 mm płyt MDF, gwarantujących wysoką sztywność, wspomaganą dodatkowymi elementami wytłumiającymi boczne ścianki.

Głośnik wysokotonowy to 19 mm kopułka z poliamidu zamocowana z przesunięciem względem osi kolumn. Głośnik niskośredniotonowy ma średnicę 150 mm, odlewany kosz i membranę z plecionki włókna węglowego. Cewkę z miedziowanego aluminium nawinięto na karkasie z Kaptonu. Głośnik ten ma specjalnie ukształtowane nabiegunniki, dzięki którym udało się osiągnąć lepszą liniowość cewki.

Precyzyjne pomiary i wysiłek włożony w dostrojenie bas-refleksu, połączone z kombinacją znakomitych przetworników pozwoliły na zejście poniżej 50 Hz i na gładkie przejście między głośnikami. A to wszystko przy minimalistycznej zwrotnicy, w której zastosowano wyłącznie topowe komponenty, wybrane ze względu na ich właściwości dźwiękowe. W rezultacie tych zabiegów otrzymujemy świeży, czysty dźwięk o dobrych charakterystykach rozproszenia i mocnym, niskim basie.


Dane techniczne
Pasmo przenoszenia:    50 Hz-20 kHz
Impedancja nominalna:    8 Ω
Skuteczność:    87 dB (1 W/1 m)
Rekomendowana moc wzmacniacza:    15-110 W
Typ obudowy:    bas-refleks
Głośnik niskotonowy:    150 mm z membraną z plecionki włókna węglowego, odlewany kosz
Głośnik wysokotonowy:    19 mm z kopułką z poliamidu o niskim profilu
Wymiary (HxWxD):    440 x 210 x 245 mm
Waga:    8,5 kg