Castle Keep 2

1.390zł

Producent: Castle

Zapytaj o ofertę 71.756-80-92

W kinie domowym nie ma chyba ważniejszego elementu niż głośnik centralny. To on odpowiedzialny jest za 80% informacji. Niestety wiele głośników centralnych się w tej roli nie sprawdza – są albo zbyt małe, albo nie przenoszą pełnego pasma częstotliwości, albo kompresują dynamikę. A tego kino nie wybacza...

Kolumna Keep 2, choć ma niewielkie rozmiary, oferuje dźwięk, jakiego próżno szukać w porównywalnych cenowo i gabarytowo głośnikach innych firm. Zaawansowana technologia w jakiej wykonyawne są plecionki węglowe membran głośników niskośredniotonowych pozwala uzyskać niebywałą dynamikę i wyjątkową detaliczność.

Dwa, ekranowane magnetycznie przetworniki o średnicy 130 mm każdy, wyposażone są w specjalnie ukształtowane nabiegunniki, dzięki którym w wyraźny sposób zmniejszono zniekształcenia, a 19 mm głośnik wysokotonowy, także całkowicie ekranowany, gwarantuje bardzo równe przenoszenie aż do 20 kHz.

Jedną z ważniejszych właściwości Keep 2 jest też bardzo szeroki kąt odsłuchu – kolumna może być dzięki temu umieszczona nad lub pod ekranem telewizyjnym. Głośnik świetnie się zgra z każdym modelem wolnostojącym serii Classic, począwszy od niewielkich Pembrooke, na Howardach 3 skończywszy.


Dane techniczne
Pasmo przenoszenia:    70 Hz-20 kHz
Impedancja nominalna:    8 Ω
Skuteczność:    89 dB (1 W/1 m)
Rekomendowana moc wzmacniacza:    15-110 W
Typ obudowy:    zamknięta
Głośnik niskotonowy:    2 x 130 mm z membraną z plecionki włókna węglowego, odlewany kosz, ekranowany magnetycznie
Głośnik wysokotonowy:    19 mm z kopułką z poliamidu o niskim profilu, ekranowany magnetycznie
Wymiary (HxWxD):    162 x 465 x 195 mm
Waga:    6,8 kg