Castle Conway 3

6.990zł 7.400zł

Producent: Castle

Zapytaj o ofertę 71.756-80-92

Całkowicie nowe Conway 3 to największe wolnostojące kolumny firmy Castle Acoustics z układem bas-refleks, wspomagającym przenoszenie niskich dźwięków, jakie Castle zaprojektowało w ostatnich latach. To także najbardziej zaawansowana konstrukcja. Przetworniki to sławna 28 mm kopułka połączona z dwoma, 150 mm, ekranowanymi głośnikami niskośredniotonowymi w aranżacji d’Apollito, dającej precyzyjną lokalizację źródeł pozornych.

Masywne układy magnetyczne użyte dla głośników niskośredniotonowych powodują, że dźwięk jest lepiej kontrolowany, bardziej dynamiczny. Z kolei zastosowanie grubych, 25 mm płyt MDF na obudowę, przy 960 mm wysokości powoduje, że nic nie zgubimy z koherencji i precyzji dźwięku – elementów tak ważnych w nowoczesnych źródłach dźwięku, jak np. Blu-ray oraz odtwarzacze plików.

Przystosowana do połączenia bi-wire zwrotnica, w której zastosowano wysokiej klasy komponenty, poszerza wszechstronność tych kolumn. Jak można było się po tym producencie spodziewać, możemy wybrać jedną z ośmiu wersji wykończenia w naturalnej okleinie.


Dane techniczne
Pasmo przenoszenia:    40 Hz-20 kHz
Impedancja nominalna:    8 Ω
Skuteczność:    91 dB (1 W/1 m)
Rekomendowana moc wzmacniacza:    25-175 W
Typ obudowy:    bas-refleks z wylotem na dolnej ściance
Głośnik niskotonowy:    2 x 150 mm z membraną z plecionki włókna węglowego, odlewany kosz
Głośnik wysokotonowy:    28 mm miękka kopułka
Wymiary (HxWxD):    925 x 200 x 270 mm
Waga:    23 kg