Dynaudio Confidence C1 Platinum

29.900zł

Producent: Dynaudio

Zapytaj o ofertę 71.756-80-92Poziom dźwięku serii Confidence, zaklęty w głośniku podstawkowym, idealnym dla niewielkich lub średniej wielkości pomieszczeń odsłuchowych. C1, przykład sam w sobie niezwykłych tradycji Dynaudio w produkcji kompaktowych kolumn podstawkowych, jest fantastyczną podstawą do budowy dowolnego systemu audio – od stereo 2.0, przez 2.1, 2.2 (z dwoma subwooferami), aż po wielokanałowe systemy AV.

Czy to w roli głównych kolumn, czy też surround, C1 świetnie spiszą się w towarzystwie głośnika centralnego Confidence Center i przyczynią się do tego, że każdy seans w kinie domowym, każda płyta z muzyką będą niezapomnianym przeżyciem.

Przez uważne, precyzyjne zaaplikowanie technologii Confidence do niewielkiego głośnika, udało się z C1 uzyskać maksymalnie dużo dźwięku z tak niewielkiej przestrzeni – zarówno przy muzyce stereo, jak i w kinie domowym. Poziom emocji jest trudny do opisania, jak również czystość dźwięku, wielkość sceny dźwiękowej i jej wyrafinowanie. Także rozciągnięcie pasma w obydwu kierunkach jest po prostu niewiarygodne.

Tak wysoka jakość dźwięku była możliwa do osiągnięcia przez zastosowanie głośnika wysokotonowego Esotar², przetwornika o niebywałych osiągach, potężnego głośnika niskośredniotonowego oraz zwrotnicy, przy budowie której nie liczono się z kosztami podzespołów.


Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia (+/-3 dB): 45 Hz-22 kHz
Skuteczność (2,83 V/1 m): 85 dB
Impedancja: 4 Ω
Moc (IEC): 170 W
Typ obudowy: 2-drożna, bas-refleks
Podział częstotliwości zwrotnicy: 1800 Hz
Waga: 10,9 kg
Wymiary (HxWxD): 200 x 445 x 430 mm