Dynaudio Confidence C4 Platinum

86.900zł

Producent: Dynaudio

Zapytaj o ofertę 71.756-80-92

Wykończenie Hi Gloss + 10% ceny

Akustyczne wyrafinowanie wymaga podejścia do dźwięku takiego, jak w architekturze – każdy detal serii Confidence został przemyślany i doprowadzony do ekstremum. Model C4 jest tego najlepszym przykładem, bo to w nim skupiają się wszystkie najlepsze pomysły firmy.

Poczynając od wysmakowanej konstrukcji całości, aż do najmniejszego detalu, wszystko w tym modelu podporządkowane jest uzyskaniu jak najlepszego dźwięku. Czyste estetycznie i bogate technicznie – C4 łączą unikalną, smukłą obudowę z innowacyjnym projektem przedniej ścianki. W serii Confidence front został ukształtowany w oparciu o wymogi akustyczne głośników i stanowi wartość estetyczną samą w sobie. Wielowarstwowa, tłumiona wewnętrznie odgroda charakteryzuje się wyjątkowo niskimi rezonansami i pomaga odsprzęgnąć przetworniki od reszty obudowy.

Pomimo smukłego profilu C4 innowacyjny projekt frontu umożliwia zastosowanie znacznie większych głośników niskotonowych niż to jest możliwe w innych kolumnach. Szczególnie warte podkreślenia jest wzmacniane szklanymi elementami wykończenie przedniej ścianki, wpływające w znaczący sposób na wyjątkową estetykę tych kolumn.

Precyzyjnie uformowane, pozbawione równoległych boków obudowy oraz zaokrąglone krawędzie minimalizują rezonanse i interferencje fal dźwiękowych, wspomagając przy tym zalety symetrycznego układu głośników.


Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia (+/-3 dB): 27 Hz-25 kHz
Skuteczność (2,83 V/1 m): 88 dB
Impedancja: 4 Ω
Moc (IEC): 400 W
Typ obudowy: 3-drożna, bas-refleks
Podział częstotliwości zwrotnicy: 730/2000 Hz
Waga: 55 kg
Wymiary (HxWxD): 250/420 x 1750 x 445 mm