Nowości od Chario

Włoski specjalista od stylowych zespołów głośnikowych, czyli firma Chario, ogłosiła niedawno informację o wprowadzeniu do produkcji zupełnie nowej serii o nazwie Reflex.


Na całość składają się modele: Prima - smukła, duża podłogówka, która wyposażona jest w fabryczne rozwiązania Chario (bas-reflex umieszczony w dolnej podstawie i współpracująca z nim obudowa), Seconda i Terza, czyli kolumny podstawkowe o dwóch różnych wielkościach oraz Doppia, czyli głośnik centralny.

Wszystkie produkty Chario to znakomita jakość wykonania i niepowtarzalny styl. Tak jest i tym razem. Projektanci inspirowali się surowym, skandynawskim stylem dodając nieco "optycznego" ciepła za pomocą ciekawych oklein i miłej, delikatnej dla oka kolorystyce.

Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają kolumnom grać z niebywałą precyzją i imponującą przestrzenią oraz skalą dźwięku, pozostając przy tym łatwymi kompanami do wysterowania, nawet dla popularnych amplitunerów kina domowego. 

Ceny i dokładna specyfikacja będą znane w połowie września 2015r. Wtedy również odbędzie się oficjalna premiera tych kolumn w Polsce.