Instalacje


KINO DOMOWE i STEREO

Instalacje kina domowego lub systemy stereo to często skomplikowane projekty, które wymagają niezbędnej wiedzy z tego zakresu. Uczestnicząc w wielu tematycznych szkoleniach, a następnie budując oryginalne zestawy dla naszych klientów, robimy wszystko, aby podążać zgodnie z najnowszymi trendami i móc zaspokoić najbardziej wybredne gusta. Oczywiście nie dotyczy to tylko i wyłącznie instalacji z najwyższych pułapów cenowych, kierujemy się takimi zasadami zawsze, bez względu na rodzaj i zaawansowanie technologiczne konkretnego projektu.

Odpowiedni dobór elektroniki, okablowanie, parametry akustyczne pomieszczenia czy kalibracja urządzeń audio/video to elementy niezbędne podczas procesu tworzenia takich systemów. Zajmujemy się tym kompleksowo stosując materiały i sprzęt dostosowany indywidualnie do realizacji oraz potrzeb.


MULTIROOM

Multiroom to forma wielostrefowego nagłośnienia, a także dystrybucja sygnału video, którą możemy zastosować w mieszkaniach, apartamentach lub domach. Charakterystyczne dla takiego rodzaju nagłośnienia są dwie rzeczy: dyskrecja montażu tych urządzeń, a także możliwość niezależnej obsługi systemu przez kilka osób w tym samym czasie w różnych pomieszczeniach. 

Głośniki montowane są w suficie lub ścianie, w przypadku instalacji zewnętrznych korzystamy z dedykowanych produktów typu Outdoor. Obsługa odbywa się za pomocą estetycznych klawiatur (montaż w ścianie), za pomocą pilota zdalnego sterowania oraz przez internet.


TAK DZIAŁAMY:


1. KONTAKT

2. WIZJA LOKALNA

3. PROJEKT

4. DORADZTWO (wybór sprzętu)

5. REALIZACJA

6. PROGRAMOWANIE / KALIBRACJA / ODBIÓR

7. SERWIS